VAV MEDYA

VAV MEDYA THİNK YELLOW DÜNYASI İLE TANIŞIN

GÜÇLÜ , YARATICI ve HIRSLI BİR TAKIMIZ !

Beyin fırtınası yapmadan yaşayamayacak , öğrenmeye ve başarmaya aşık , 30 genç fikir insanından oluşan çoookk çalışkan bir karınca takımıyız. Markanıza yenilik ve kar getirmek en sevilen hobilerimiz arasında

ÇALIŞMA TARZIMIZ

Birbirine sıkıca bağlanmış dişlilerin çarkları gibi tüm birimlerimizin uyum içerisinde çalışırken her bireyin kendi özgün dünyasını ortaya koyabileceği özgür bir çalışma sistemine sahibiz. Tabularımız yok!

RENGARENK FİKİRLERİMİZ VAR

2500 m2 kapalı alana sahip olan Ankara’daki fabrikamızda istediğimiz an yeni hayaller kuracağımız ve her gün bildiklerimizden çok daha fazlasını öğrenebileceğimiz kocaman bir kütüphanemiz ve meraklı gözlerimiz var. Bu sayede her projemizde fikirlerimize, ürünlerimize ve bize hayran kalıyorsunuz. Çünkü biz sarıyı çok sevsek bile gökkuşağının tüm renkleri ile harikalar yaratıyoruz!

HAYALLERİMİZ HEDEFİMİZ !

1000 kişilik sarı düşünen, kaliteli üreten çalışanımız ve onlarca fabrikamız ile samanyolunu dahi en yeni mecramız olarak kullanacağız. Hatta yılların birikimi ile geliştirdiğimiz tabela ve totemlerimiz müşterilerinizi yönlendirirken ihtiyacımız olamayan hiçbir mesaja maruz kalmayacak, reklamları çok sevecek ve birlikte sapsarı düşüneceğimiz günleri yaşamak için çok çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tüm başarılarımızı hayal kurabilme kabiliyetimize borçlu olduğumuz için önce kendimize daha sonra hayallerimize güveniyoruz.

TOP